محل تبلیغات شما

استفاده نکردن فقرا از کاندوم 

سوخل جلوی مغازه کوچک خود می گوید: "تا چند وقت پیش کاندوم را از مرکز Asha می آوردم. بعضی اوقات از فروشگاه های پزشکی نیز می خریدم. خب من بندرت از آن استفاده نکردم."

سوخل در زاغه ای از کمپ ویوکاناندا زندگی می کند.

این زاغه در دهلی درست در پشت سفارتخانه ها واقع شده است که با خیال راحت در خیابان های درخشان چاناکیاپوری ایستاده اند. حدود 1500-2000 زاغه وجود دارد که هزاران خانواده در آن زندگی می کنند.

از یک طرف ساختمانهای زیبایی برای سفیران کشورهایی مانند آمریکا ، سوئیس و فنلاند وجود دارد ، از سوی دیگر ، این شهرک متراکم که در آن همه چیز به محض ورود کاملاً تغییر می کند.

کودکانی که در میان جریان در حال اجرا پا هستند و مگس هایی را می وزند ، حتی نمی دانند که مدارس بزرگی در مقابل خانه هایشان وجود دارد که بچه های خانواده های انگلیسی در آن تحصیل می کنند.

در اینجا مردم در خانه های کوچک مجاور یکدیگر دیده می شوند. سوخل 28 ساله و خانواده اش یکی از آنها هستند.

آنها دو پسر و یک دختر دارند. سوخل و همسرش کوشالیا فکر کرده بودند که آنها بیشتر از سه فرزند نمی خواهند.

وی گفت: "من عمل همسرم را بعد از تولد دختر انجام داده ام. بنابراین اکنون دیگر مجبور نیستم از کاندوم استفاده کنم."

"عدم آموزش جنسی مانند بمب زمانی است"

دوره نقاهت ، پس چرا وضعیت تأهل من را زیر سوال می برم؟

سوخلال در میان میلیون ها نفر از مردم کشور است که مجبور به زندگی در محیط سخت گیرانه هستند و اطلاعات کمی در مورد بیماری هایی مانند عفونت های جنسی و ایدز دارند.

در چنین شرایطی ، آنها بیشترین خطر بیماری را دارند.

دکتر نیتین باژپای ، مدیر برنامه بنیاد جمعیت هند ، سازمانی که در زمینه رفاه خانواده و مسائل بهداشتی کار می کند ، گفت: "کیفیت یخبندان ها مناسب نیست. آنها بسیار ضخیم هستند بنابراین افراد از آنها استفاده می کنند دوست ندارم

وی گفت: "طبق قوانین ، در هر بیمارستان دولتی کاندوم باید به فقرا داده شود ، اما اغلب کمبود آنها وجود دارد."

دستگاه کاندوم حذف شد
پس از صحبت با افراد دیگر در شهرک ، مشخص شد که یک دستگاه فروش کاندوم نیز در نزدیکی مرکز آشا در آنجا نصب شده است که بعداً برداشته شد.

هیچ کس پاسخی نداد که چه کسی دستگاه را برداشته و چرا. با رسیدن به مرکز آشا ، دیدیم که درب قفل شده است. در کنار آن یک مرکز آنگوندی وجود دارد که کودکان در آن بازی می کنند. برخی از مردان نیز در همان نزدیکی ظاهر شدند.

سرپات که در آنجا نشسته است گفت هیچ جدول زمانی برای ورود کارمندان آشا وجود ندارد. بعضی اوقات هفته ای یک بار ، گاهی در 15 روز می آیم.

مراکز آشا در روستاها و مناطق عقب افتاده برای ارائه خدمات درمانی به مردم راه اندازی شده است.

چرا برخی از بین ها بدون رابطه جنسی از کاندوم انجام می دهند؟

وی گفت: "تا چند سال پیش ، کارمندان آشا قبلاً کاندوم را از درب به درب توزیع می کردند ، اما اکنون این اتفاق نمی افتد. به هر حال ، فکر نمی کنم کسی در اینجا از کاندوم استفاده کند."

نمی توانید کاندوم بخرید
شريپات احساس مي كند كه مردم وقتي اين كار را بصورت رايگان دريافت كنند ، بايد فكر كنند ، اما ما پول كافي براي خريد 50-60 روپيه براي خريد يك كاندوم بسته نداريم.
ریمیمیم ، که در همان منطقه زندگی می کند ، می گوید: "من هیچ وقت کاندوم را به صورت رایگان در دسترس ندیده ام. فکر نمی کنم شیمیدان گزینه دیگری به جز رفتن و خرید اینجا داشته باشد."

"برنامه های دولت مؤثر نیستند"
دکتر نیتین معتقد است که طرح های دولت قطعاً خوب است ، اما مزایای آن بسیار کمتر می شود.

وی گفت: "چندین طرح دولتی برای تهیه کاندوم به فقرا با قیمت رایگان یا ارزان وجود دارد. برای مثال ، طرح" Mission Parivar Vikas "که امسال آغاز شده است."

این طرح در هفت ایالت با جمعیت زیاد اجرا شده است. بر این اساس ، جعبه ای پر از کاندوم در روستاها در اماکن عمده مانند Panchayat Bawan ، نگهداری می شود و از آنجا افراد می توانند کاندوم رایگان بگیرند.

دکتر نیتین گفت: "همچنین عدم آگاهی در بین مردم درباره کاندوم وجود دارد. آنها فکر می کنند کاندوم فقط برای متوقف کردن بارداری است. آنها نمی دانند استفاده از آن برای رابطه جنسی ایمن چقدر مهم است. "
براساس داده های NACO ، سازمانی که برای افرادی که مبتلا به HIV هستند زندگی می کند ، در سالهای 17-13017 ، حدود 90 هزار نفر بودند که برای معالجه عفونت جنسی آمده بودند.

"فقیر کاندوم نخرید"

به گفته گوراو ، که یک فروشگاه پزشکی در دهلی جنوبی X را اداره می کند ، افراد طبقه متوسط ​​بیشتر کسانی هستند که در مغازه وی کاندوم خریداری می کنند.

گوراو تلاش می کند تا به خاطر بیاورد اما به یاد نمی آورد که هیچ کارگر یا کشنده ریکاو تاکنون برای خرید کاندوم به مغازه خود آمده است.

دلیل استفاده کم از کاندوم در بخش های ضعیف چیست؟ هزینه بالایی دارد یا عدم آگاهی؟

در پاسخ به این موضوع ، دکتر نیتین می گوید: "من فکر می کنم هر دو دلیل مسئول هستند. اگر همه کاندوم های با کیفیت خوب را به صورت رایگان ارائه دهند و توضیح داده می شود که چقدر مهم است ، مطمئناً استفاده از آن افزایش می یابد.

منبع : ثانیکالا 

کاندوم های تاخیری

کاندوم های هوشمند باعث شده است که رابطه جنسی به یک بازی تبدیل شود!

برای برقراری رابطه جنسی استراحت داشته باشید

، ,کاندوم ,های ,نمی ,استفاده ,وجود ,می کند ,وجود دارد ,می کنند ,از کاندوم ,شده است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bitcoingold رفیق شهیدم