محل تبلیغات شما

چرا پسران زیر 25 سال از کاندوم استفاده نمی کنند؟

یک بررسی نشان داده است که بخش بزرگی از جوانان در سنین شانزده تا بیست و چهار سال در انگلستان هرگز از همراهان جدید خود از کاندوم استفاده نمی کنند.

بنابراین ، برای حمایت از جوانان زیر 25 سال در برابر بیماریهای مقاربتی و افزایش استفاده از کاندوم ، در انگلستان کمپین جدیدی راه اندازی شده است.

برای نخستین بار در هشت سال گذشته ، دولت کمپینی را برای سلامت جنسی آغاز کرده است.

یک نظرسنجی توسط وزارت بهداشت انگلیس نشان داد که تقریبا نیمی از جوانان بین 16 تا 24 سال کسانی هستند که با یک شریک جدید از کاندوم استفاده نمی کنند.

طبق این بررسی ، از هر ده جوان یک نفر است که هرگز از کاندوم استفاده نکرده است

بدون کاندوم .
در همین ارتباط ، دولت با جوانان 16 تا 24 ساله در مورد سلامت جنسی آنها صحبت کرد.

دلیل اصلی عدم استفاده از کاندوم این است که آنها معتقدند رابطه جنسی بدون آن بهتر است.

جردن 19 ساله رکسام نیز یکی از آنهاست. جردن اذعان می کند که او برای اولین بار با دختران بدون کاندوم خوابیده است.

آنها می گویند کاندوم در یکی دو مورد استفاده می شود. با این حال ، به گفته اردن ، یکی از دلایل این امر این است که آنها همچنین مست می شوند.

جردن می گوید الکل تغییر می کند. زیرا وقتی مست می شوید بی احتیاط تر می شوید

در این بررسی مشخص شد که نیمی از افراد به دلیل مست بودن از کاندوم استفاده نکرده اند.

دوست جردن ، لیدیا نیز موافق است. آنها می گویند احتمال برقراری رابطه جنسی ایمن بر روی مواد مخدر کاهش می یابد.

هر دو روز بعد رابطه جنسی محافظت نشده احساس گناه می کنند و برای تحقیقات به کلینیک رفته اند.

یکی از دلایل عدم استفاده از کاندوم نیز گفته شد که شریک جنسی از قرص ضد بارداری استفاده می کند یا یک ایمپلنت ضد بارداری نصب کرده است.

الی 20 ساله دانشجو است

بیماریهای مقاربتی
الی گفت که پسرانی که او با او خوابیده احتمال ابتلا به بیماری مقاربتی در دوران بارداری بیشتر است.

او می گوید: "اگر شما تصور كنید ، مسئولیت این پسر نیز به عهده شما خواهد بود. اگر بیماری مقاربتی وجود داشته باشد ، این فقط مسئله شما است. نیازی نیست. "

در سال 2016 ، 141000 نفر در سنین 15 تا 24 سال از بیماری های مقاربتی مانند کلامیدیا و سوزاک در انگلیس رنج می برند.

استفاده از کاندوم
جسی توضیح می دهد: "این تجربه خوبی نبود. بین معده و ران احساس درد وجود داشت و احساس سوزش در ادرار وجود دارد. و بدترین چیز این بود که مجبور شدم به شریک جنسی سابق و موجود خود بگویم. من مجبور شدم او را به بیماری مقاربتی آلوده کنم. او مجبور شد به کلینیک برود و معالجه خود را انجام دهد. "

با این حال ، جسی پس از این تجربه استفاده از کاندوم را آغاز کرد. از طرف دیگر ، پزشکان نگران این هستند که آنتی بیوتیک های سوزاک مانند گذشته اثربخش نباشند.

دکتر سارا کیات توصیه می کند که کاندوم بهترین راه برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی است.

منبع : ثانیکالا 

کاندوم های تاخیری

کاندوم های هوشمند باعث شده است که رابطه جنسی به یک بازی تبدیل شود!

برای برقراری رابطه جنسی استراحت داشته باشید

کاندوم ,، ,استفاده ,سال ,جنسی ,مقاربتی ,از کاندوم ,کاندوم استفاده ,استفاده از ,می کند ,استفاده نمی ,کاندوم استفاده نکرده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها